Vasario 17 d. Raudondvaryje surengtas I-asis petankės turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti. Pasveikinti varžybų dalyvius atvyko Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas, savivaldybės tarybos narys Saulius Davainis ir Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Beitnaras.

Trejetų formatu vykusiame turnyre dalyvavo septynios komandos iš įvairių Lietuvos regionų – Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Kauno rajono, Birštono, Kražių. Varžybos vyko dengtame, specialiai petankės sportui skirtame manieže, kurį pastatė ir įrengė šios sporto šakos entuziastas, Kauno rajono petankės klubo KOMFO prezidentas Ričardas Gaška.

Komandos burtų keliu buvo paskirstytos į du pogrupius ir varžėsi dėl teisės dalyvauti pusfinaliuose. „A“ pogrupyje pirmąsias dvi vietas užėmė petankės sportininkai iš Šiaulių – komanda „Talkša”(Česlovas Turčinskas, Eugenija Karbočienė ir Ričardas Balčiauskis) bei varžybų šeimininkų komanda ,,GiRiKas“ (Ričardas Gaška, Kastytis Pažemeckas ir Gintaras Račkus). „B“ pogrupyje pirmąją vietą užėmė ir į pusfinalį pateko jungtinė Vilniaus-Kauno komanda „Brooklyn & Co”, kurią sudarė Vilniaus petankės klubo atstovai Jūrius Bruklys, Julija Bruklienė ir Kauno petankės klubo narė Silva Tamošiūnienė. Antrieji šioje grupėje buvo kauniečių brolių dvynių Audriaus ir Andriaus Masalskių bei raudondvarietės Jūratės Misiūtės trejetas ,,Broliai ir Ko“.

Finalinio ketverto atkrintamosiose varžybose Vilniaus-Kauno jungtinė komanda „Brooklyn & Co” įveikė varžybų šeimininkų trejetą ,,GiRiKas“, o šiauliečių „Talkša” buvo pranašesnė prieš brolius-dvynius.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos užtikrintai laimėjo ,,GiRiKas“ trejetas, nugalėjęs ,,Broliai ir Ko“ komandą.

Po pusfinalio susitikimų į didįjį turnyro finalą pateko Šiaulių „Talkša” ir jungtinė Vilniaus–Kauno „Brooklyn & Co” komandos. Įtemptoje kovoje dėl pirmosios vietos išryškėjo šiauliečių komandos ,,Talkša“ pranašumas. Ši komanda ir pelnė pereinamąją Kauno rajono mero taurę. Vilniaus ir Kauno petankės klubų komanda pelnė pirmąjį sidabrinį šio sezono trofėjų.

Ne tik turnyro nugalėtojai bei prizininkai, bet ir visi dalyviai buvo apdovanoti išskirtinai šiam renginiui pagamintais medaliais.

Pagal krs.lt ir PK KOMFO informaciją